AYIN POPÜLER FİRMASI
1000 TL HOŞGELDİN BONUSUPOPÜLER BAHİS FİRMALARI


A Milli Takımda Flaş İsimler Yok

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim in radikal kadro seçimi önümüzde ki günlerde hem dış basında hemde ülkemizde çok konuşulacak gibi duruyor.

A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim, aday kadroya Arda Turan, Selçuk İnan, Hakan Balta, Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Caner Erkin gibi isimleri almadı. Bu radikal karar hem dış basında hemde ülkemizde yankı buldu.

Marca Gazetesi, zor bir Avrupa şampiyonası geçiren Arda Turan ın Fatih Terim tarafından kadroya alınmadığını vurgulayarak milli takımda prim konusunda anlaşmazlığın bu kararda etkili olabileceği yorumunu yaptı.Prim  konusu ne denli önemli olacağını önümdeki günlerde görüceğiz.

sdgsgsg

Marca, Arda nın yerine Mehmet Topal ın kaptanlığı alacağını da belirtti. Goal ise Arda Turan ın EURO 2016 da Türk taraftarlar tarafından protesto edildiğini ifade etti.

Arda, Burak, Selçuk, Hakan Balta gibi isimlerin 30 yaş ve üstü olduğuna dikkat çekilerek kararda bu faktörün belirleyici olduğu ifade edildi. Öte yandan Twente formasıyla Groningen e 3 gl birden atan Enes Ünal ın da taze isim olarak aday kadroya katıldığı belirtildi