AYIN POPÜLER FİRMASI
1000 TL HOŞGELDİN BONUSUPOPÜLER BAHİS FİRMALARI


Terim den çok konuşulacak G.Saray açıklaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım ın Fransa da EURO 2016 yı bitirdikten sonra Galatasaray ın başına geçeceği yönündeki iddialar üzerine ilk kez açıklama yaptı.

Fatih Terim, “Galatasaray da o kadar başarılı işler yaptım ki herhangi bir şeyi özlemem için bir sebep yok. 8 sene çalıştım 6 kez şampiyon oldum. Arada Süper kupalar aldım. Ben tamamen Milli takıma konsantreyim. Galatasaraylıların da buraya saygı duyacak kadar beni ve Galatasaray ı sevdiklerinim biliyorum. Ben Galatasaray ın yaşayan efsanelerinden biriyim. Divan üyesiyim, eski futbolcusuyum, tarihteki en önemli hocalarındanım. Bundan daha doğal ne olabilir. Bizi bazı şeyler acıtsa da incitse de camiamıza sırtımızı dönecek halimiz yok” dedi.SİNYALİ VERDİ

Galatasaray la görüşebileceğinin sinyalini veren Terim, “Galatasaray başka bir şeydir. Bir şey olursa paylaşırız. Gerekirse de görüşürüm. Hiçbir sorun olmaz. Bundan medeni bir şey olmaz. Çıkar doğruları söyleriz ama şu anda benim içn varsa yoksa Türkiye ve Fransa dır. Bundan başka bir şey yok.” diye konuştu.